מכוני עיסוי ארוטי

מכוני עיסוי ארוטי

"עבודה מינית, במיוחד מכוני עיסוי אירוטיים, יכולה להיות מקובצת לשתי קטגוריות עיקריות: הגלוי והנסתר. מכוני עיסוי ארוטי מחופשים לרוב לאולפנים או ספא "עבודת גוף". כדי לחקור, מומחה לזיהוי פלילי חייב להבדיל בין מה שנחשב ל"עבודת גוף". להיות מסוכן ובעל סיכון נמוך".

אחד המסלולים הטובים ביותר שרופא משפטי יעשה הוא לראיין עובדים לשעבר ולשאול אותם מדוע עזבו. צוות סיור המורכב מחבל מתאבד בתיאוריה יגיע בהצלחה ליעדו על ידי שימוש בנתונים אלה כאישור. ראיונות עובדים לשעבר נוטים יותר לספק תובנות מאשר סקרים, מכיוון ששותפים רבים של הקורבן מאמינים שתעשיית עבודת המין עשויה לעזור להימנע מלהיות מרושש

בתקופה שבה הכל זמין באינטרנט, מכוני העיסוי האירוטיים עדיין פורחים. יש הרבה סיבות להמשיך ולחזור למקומות האלה ויש כמה נתונים התומכים במגמה.

- אין לך מה שיש להם - קרבה (אי אפשר להוריד עיסוי) דירה דיסקרטית בבית שמש

- אתה רוצה לשים את היד שלך במקום שאתה לא יכול לראות אותה

- לאנשים אחרים יש את מה שהיית רוצה אבל אין להם

- אוטונומיה (אף אחד לא יידע, רק הוא יידע)

עם זאת, בטיחות היא תמיד דאגה כאשר הולכים למכוני עיסוי ארוטיים. זה אולי לא המקום הבטוח ביותר לא אומר שלא כדאי לנסות לפחות פעם אחת בשביל החוויה.

בארוטיקה, מכון העיסוי הוא בעיקרו סלון עיסוי שבו, בנוסף לשירותים המסורתיים כמו אלה שמציעים LMP אחרים, עיסוי יסודי מקבל קונוטציות מיניות. המניע העיקרי של העיסוי הארוטי טמון בתכונותיו החושניות והאירוטיות. ההשלכה החושנית של מילה זו טמונה הרבה יותר בתחושת המגע המודגשת בקפדנות עם ליטוף נגיעות חושניות וחלקי גוף.

מישל רוטונדה סגר מדברת על כך ש"השמה של מעסה/מעסה במכוני ספא רבים מתמקדת לחלוטין בשירותים מקצועיים לחלוטין" ואילו לגברים מהמגדר המנומס "יש עניין בקבלת שחרור או מגע מיני בהקשר של תרגול עיסוי טיפולי". לעתים קרובות נשים מוטרדות מינית על ידי המעסה הזכר שלהן או מעסים במהלך או לאחר קבלת העיסוי שלהם (Hume 2000). גברים מסוימים עשויים להיות משדלים לסקס גם כן, בעוד שזו לא הסכמה משוערת, אבל כך או כך ניצול זה מהווה הפרת אמון https://escortinalbertpark.com/city/Discreet-apartments-in-the-south.php

חלק זה דן במכוני עיסוי אירוטיים ומזכיר את המתרחש במוסדות אלה. זה יכול להיות נושא רגיש, לכן הקדמות צריכות לכלול דברים כמו המשפט הזה: "נא להיות מכבד ואל תשתף סיפורים או חוויות אישיות ללא רשות."

נא לכבד את פרטיותם של אחרים בכך שלא תבקש מהם לשתף סיפורים אישיים או חוויות הקשורות לנושא ללא הסכמה מפורשת.

כמה מכוני עיסוי ארוטיים קיימים אך ורק לשימושם של לקוחות משלמים כדי להפיק סיפוקים ושחרור מיניים. הם בדרך כלל מציעים מגוון שירותים מיניים, פעמים רבות כולל "סוף טוב", לשון לשון הרע לאורגזמה מינית.

ניתן להקיש על עיסוי ארוטי למבוגרים

למטרות שונות ובווריאציות רבות.

טיפול בעיסוי הוא אמנות ריפוי עתיקה ומועדפת במזרח אסיה המותאמת אישית לצרכים האישיים על ידי מגע ממוקד, התאמת תנועה ומגע ממושך עם "נקודות רגישות" בגוף.