איך לרקוד מרגרה

איך לרקוד מרגרה

תחילתו של הריקוד מרגרה היא קלה מאוד.

אומרים שהריקוד הזה נוצר על ידי מורה למתמטיקה שהיה ידוע גם בזכות כישורי הריקוד שלו.

בסיפור הזה יש גם אנקדוטה חמודה על איך הוא הכיר את השלבים - נראה שהוא אילתר צעדים לכל דבר, כולל למשוואות המתמטיות.

קל ללמוד דרך חדשה של ריקוד. אתה רק צריך את ההדרכה הנכונה, קצת תרגול וביטחון עצמי כדי לקנות את נעלי הספורט הראשונות שלך.

רקדני מרגרסטייל לא צוחקים - הם דורשים מסירות עזה ורמת סיבולת מגונה בכפות הרגליים.

מרגרה הוא ריקוד תרגיל שבטי המשותף לטיגראי וגדה ולכן יש לו אופי ייחודי משלו. השימוש העיקרי שלו הוא לטקסים בין-שבטיים. כאן אני אראה לך איך בדרך כלל עוקבים אחר קצב מרגרה.

הכלים הנלווים במרגרה הם תופים ושריקות, המשמשים לחלוקת תקופות הפעולה השונות (נגיד במרווחים בין הפסוקים) לזמן. יחד לכלים האלה יש את ההשפעה של משכנע אנשים להמשיך לחזור על אותו דפוס קצבי. (מקור: Drums, Drums Everywhere - African Voices) https://uae-massage-center.com/citys/Discreet-apartments-in-Rehovot.php

מחאו כפיים כאילו אתם מנגנים בכלי הקשה ביד ימין עם האגודלים בלבד. הקשה של יד שמאל נשמעת כמו מתופף ולכן היא עוזרת לשמור על מספר גדול יותר של רקדנים בתזמון אחיד על ידי ספירה בקול עבורם מראש. כדי להבין כיצד פועלת צורת הריקוד הזו וכיצד לייצר תנועת ירך טובה, חשוב להבין כיצד כפות הרגליים עשוי לשמש לביטוי תנועות שונות בתוך https://uae-massage-center.com/citys/Discreet-apartments-in-Rishon-Lezion.php

מרגריטה היא משקה חגיגי שאנשים רבים אוהבים להזמין בבר. האדם שלימד כיצד לעשות זאת הפך לרקדנית ידועה בשם מרגרה. דמות פשוטה כפולה, רבים מאיתנו לא יודעים כיצד לעשות זאת, אז ביקשנו ממנה את המומחיות שלה שהיא הראתה באדיבות ברצף הזה שיועד במיוחד לכל הקוראים שרוצים לדעת גם.

זוהי יצירה של תיאטרון תנועתי אשר חוקר את סיפורי העם ההיברידיים ואת חייהם המתפתלים והמעגליים של מתבגרים כפריים בקאריביים.

תיאטרון התנועה בנוי סביב הפולקלור של מרגרה, העוף שעורב עם הזריחה. הסיפור מתחיל במפגש שובב בביתה על כלונסאות עם אמה הטרופה. כדי להסיח את דעתה של אמא בסיבובי השינה שלה, מרגרה חייבת להזמין אותה לחגיגת קוקוס בערב בבית עץ סמוך, שם היא משתלשלת הפוכה מענף, מסתתרת מהצייד חסר הרצון עד שהוא הורג אותם ללא תמורה מנקר למוות שלוש פעמים.

רוב תנועות המרגרה דורשות מהרקדן להניח את רגליו הצידה על הרצפה בתנוחת מנוחה, או פתיחת ירך.

חצי סיבוב עם רגליים צמודות: הרקדן נשאר ישירות במקומו בזמן שהם לוקחים את הרגל האחורית ומניחים אותה או צועדים ישר לאחור, מרימים את הרגל הקדמית מאחוריהם ואז מניח אותה מלפנים ממש ליד.

עלינו להקפיד לעמוד על בהונותינו כאשר אנו דוחפים, במיוחד כאשר אנו צריכים לעשות יותר מאשר פשוט להעלות את הרגל הקדמית למעלה ככל האפשר.

מלבד התאמה זו, ה-Pop-Turn בערך של 270 מעלות נעשה על ידי קפיצה על אצבעות הרגליים עם אצבעות הרגליים מופנות קדימה ואז העברת אותו משקל חזרה על העקבים פעם נוספת לפני שאתה עושה צעד צד.