מהו טיפול עיסוי טנטרי

מהו טיפול עיסוי טנטרי

טיפול בעיסוי טנטרי מתבצע עם משמעות חדשה לחלוטין של חושניות. אוקסיטוצין, מה שנקרא הורמון אהבה או חיבוק מיוצר במהלך עיסויים אלה אשר מעלים תחושות של רומנטיקה וקרבה.

טיפול עיסוי טנטרי מורכב מחיבור עמוק בין השניים שעברו אותו תוך האטת ההליכים הנכונים כך שהם יכולים להגיע להרפיה עמוקה מבלי להרגיש מותש.

עיסוי טנטרי פשוט ומעשיר נמשך בדרך כלל שעה וניתן לחלקו גם למספר מפגשים (חצי שעה). המגע משרה מצב רוח אינטימי ושליו שכן רפלקסולוגיה מגבירה את תדירות השפיכה אצל גברים, משפרת את הפוריות, מקלה על כאבים בירכיים ובגב, מקלה על כאבי מחזור ומגבירה את החשק המיני אצל נשים.

מילות מפתח: מהו טיפול בעיסוי טנטרי?

עיסוי טנטרי הוא סוג של עבודת גוף אינטגרטיבית המועילה ביותר לזוגות וליחידים. מטפלים בעיסוי מתינות משתמשים בטקטיקות טנטריות כדי לקדם רווחה מינית, בריאות גופנית, יציבות רגשית ואיזון נפשי. דרך החוויה הטנטרית שלנו, אפילו התנועות או המגע הפשוטות ביותר הוכחו כמשחררות הורמונים טבעיים הקשורים לשמחה.

בניגוד לתפיסות השגויות שהיו לגבי עיסוי טנטרי אנשים רבים חושבים שטנטרה פירושה הרבה פעולות במיטה כאשר למעשה ניתן ליהנות ממנה בלבוש או ללא לבוש. אמנם יש לנקות את התפיסה המוטעית הזו כי היא גורמת לאדם השומע אותה להניח בטעות שנגיעה אירוטית משולבת עם נשימה עמוקה עמוקה המתווכת על ידי יוגה.

עיסוי טנטרי שונה מעיסוי רגיל בסגנון מערבי מכיוון שהוא מדגיש הנאה. זה יכול להוביל אותך לחוות מגע אינטימי יותר בין מטופל למטפל.

זוהי טכניקת עיסוי בהשראת תרגול רוחני בודהיסטי הודי. טיפול בעיסוי טנטרי מגביר את הקשר והאינטימיות עם עצמך ועם אחרים שהם אהובים קרובים יותר בחיינו.

במהלך העיסוי הטנטרי, ישנו דגש חזק על החושני ולא המיני. מעסים טנטריים מסירים כמה שיותר בגדים כדי לעודד רגיעה במהלך הפגישה. ללקוחות יש הזדמנות לגדול במודעות עצמית ובקבלה של הגוף שלהם תוך חיבוק בקשר עם מישהו שהם אוהבים עמוקות באמצעות מגע ומגע חושני

עיסוי טנטרה נוצר באמצעות תרגול רוחני שהפחית כל כך הרבה ידע על השיטות המיניות בהודו. זה הפך להיות יותר חווית ריפוי מינית, מסע רוחני עם רגישות ועוררות מוגברת.

יתר על כן, נאמר שעיסוי טנטרי מבוסס על אהבה וטיפול. התחושה הזו בין בני הזוג מעצימה כל היבט של מערכת היחסים שלהם - הן מבחינה מינית והן מבחינה רגשית - כי הם מספקים את מה שהאחד צריך יותר מכל.

זה כרוך במטרות, שיטות נשימה וטקסים על מנת להשיג רמה גבוהה יותר של אינטימיות ומגביר את הקשר המיני. זה כולל גם התמקדות בפשטות ובכניעת הנפש למיניות, שיכולה להיות קשורה לפילוסופיות טנטרה בתוך ההינדואיזם, הבודהיזם או נקודות המבט הטאואיסטיות על מיניות. https://loveroom.co.il/room/%d7%93%d7%99%d7%a8%d7%95%d7%aa-%d7%93%d7%99%d7%a1%d7%a7%d7%a8%d7%98%d7%99%d7%95%d7%aa-%d7%91%d7%91%d7%aa-%d7%99%d7%9d/

טיפול בעיסוי טנטרי, המכונה גם אומנויות מיניות וריפוי טאואיסטיות, הוא סוג של טכניקת עבודת גוף חושנית. מטפלים בעיסוי טנטרי מאמינים שמין ורוחניות הולכים יד ביד.

למרות שהמטרה של טיפול טנטרי עשויה להיראות מסתורית, זה לא קשה להתחיל.

אנשים שהגיבו להגדרה המפורטת הזו ממקורות מכובדים בדרכים מנוגדות מסווגים את הטיפול הטנטרי כצורה עתיקה של יוגה או אמנות יפנית לסביבת אקסטזה.