חשפנות לנשים

חשפנות לנשים

יומני מועדון החשפנות מסופר דרך החשבון האמיתי של הסופרת ולריה, שהתפרנסה כחשפנית במועדוני ג'נטלמנים ברחבי קליפורניה עד שנגמר לה הכסף. מבט צורב לתוך סיוט הקריירה הגרוע ביותר של כל אישה - שכר נמוך משכר מינימום, עבודה בחדרים קטנים עם גברים שיכורים, תמיד תוהה אם זה באמת מה שהיא רוצה לעשות לשארית חייה - הספר חושף את המציאות המגדרית והלא נוחה שמתחת הניצוץ הסקסי של מועדוני לילה.

זהו נושא רגיש העוסק בתשוקות מיניות. הוא פורסם מאז 2010 ועודכן ב-2016 על ידי אריאל לוי (מחבר) ב-Harper Collins LLC., ניו יורק, ארה"ב. מבחינה טכנית ניתן לשקול כי תאריך המתיחה לפרסום חומר מופשט יותר יכול להסתיים מנקודה זו ואילך.

ב"צרות מגדריות" של ג'ודית באטלר, הפרק המפורסם שלה על "מעשים ביצועיים וחוקה מגדרית", באטלר בוחרת לרכז את הדיון סביב הופעות דראג של נשים. היא מצהירה שדראג חולקת את הכוונות האמיתיות עם חשפנות נשית, ובכל זאת נותרה הבחנה משמעותית בין ה-2. עמוד התווך של עמדתו של באטלר הוא שצופים גברים לא מזוהים מעצבים את החושניות הנשית על ידי רכישה לדעות על אישה שנעשו על ידי הפטריארכיה כפי שהן נצפות דרך משותף הטרוסקסואלי. יחסים בתחומים שונים מפורנוגרפיה ועד ליצירת קשרים חברתיים. שירותי ליווי

באטלר נמנעת מלציין את הגופים הציבוריים של נשים או נשים: היא מתארת ביצועים, לא מראה. לדבריה, "לתפקוד הנקבה של זכר המיועד זמנית אין התאמה הכרחית לגוף נשי ממשי".

בשנת 1995 זוכה מייפלתורפ ללא חבר מושבעים בבית המשפט הפדרלי בסינסינטי מאשמת גסות בגין סדרת הצילומים שלו הידועה בשם "העירומים". הצילומים מציגים זוגות מגוונים במצבים מיניים גרפיים ואריזות תוכן שנפגעו מאקדחים.

האמנות האירוטית של החשפנות יכולה להיות דרך משחררת, מעצימה ונטולת רגשות אשם לבטא את כל החלקים המבולגנים שלך - היא מבדילה בין נשים לגברות.

חשפנות הוא באמת פרדוקס: זה כמו להיות גם פגיע וגם בלתי מנוצח בו זמנית. רק כוססת ציפורניים בדירה ריקה או הטלת קוביות במקדש המקרה מבטיחה לך להיות גולמית וחסרת ביטחון ככל שניתן.

כללי תרגול:

אין הגבלת זמן לסעיף זה.

חלק זה עוסק כולו בהבאת תרבות הצגת גופה הפיזי של אישה לרמה ניואנסית נוספת.

נשים הן מטבען רווחיות בהתחשב בכוח ההשתכרות שלהן ותחושת הסוכנות שלהן. הקונספט מוצב בכוונה לצד התרבות בעלת הפרופיל הגבוה, השלטת והפטריארכלית כדי לראות כיצד דברים עשויים להשתנות אם נשים היו אחראיות.

במשך מאות שנים, חשפנות הייתה צורת אמנות פופולרית מאוד, והיא נהוגה עד היום. זה מייצג ריקוד אירוטי שבו האמן מתפשט או מתפשט להנאת הקהל.

בתרבויות מסוימות, חשיפת אזורים אינטימיים במהלך הופעת חשפנות נחשבת מגונה ומנוגדת לנורמות תרבותיות שעלולות לכלול איסורים מוסריים על חשפנות נשים מחוץ להקשר הילידי.

"בצמתים מסוימים בין מוסר ואסתטיקה, האמנות מטוהרת כדי להסיר אותה ממעמדות אחרים של נשים בסיכון גדול יותר".

סטריפטיז הוא סוג של בידור שבו אמנית תתפשט באופן חלקי או מלא תוך ביצוע תנועות המערבות מוזיקה, ולעתים קרובות נכנסת למרחב האישי של הלקוח.

חלק מהמועדונים מספקים סטריפטיז על הבמה אשר מבוצעים על ידי רקדנים מהימנים הנחשבים כמקצועיים. מצד שני, ריקוד פרטי יכול להתקיים כאשר לא מעורבת בהופעה רשמית במה והוא תלוי אך ורק במשא ומתן ישיר בין הרקדן ללקוח.

ריקוד פרטי:

העסקה של גירוי תשוקות אישיות באמצעות תקשורת לא מילולית המוצגת על ידי מבצע מודע לעצמו מבחינה מינית מול אדם. ריקודים פרטיים מובחנים בדרך כלל מהופעות פומביות המוצעות במוסדות חשפנות בהיעדר קהל או מוזיקה מוקלטת בתוך אזור העבודה שבו הם מתרחשים ללא התערבות של צופים או צופים. ניתן להבחין בין ריקוד פרטי לבין ריקוד לאפ כיוון שלא צריך להיות מגע ממשי עם הלקוח מעבר לסבול את מבטו ואינטראקציה גופנית איתו למטרות בידור בשל המוקד הקבוע שלהם.